V soboto, 16. julija 2022, je na »Buškem placu«, v sklopu BOVŠKIH POLETNIH VEČEROV, z nastopom Gwen Hughes, ameriške jazzovske pevke, tekstopiske in igralke v spremljavi Tomi Purich tria, bovški trg ponovno zaživel v vsem svojem prireditvenem sijaju.

Nastop je pritegnil predvsem veliko mladih poslušalcev, ki so se ob glasnem vzklikanju in z močnimi aplavzi očitno zelo zabavali in uživali v jazzovskem večeru. Že prvi večer je bil dokaz o veliki želji obiskovalcev Bovškega, pa tudi domačinov, po druženju in spremljanju različnih žanrov glasbe in plesa, ki s bodo skozi Bovške poletne večere zvrstile ob vikendih vse do 22. avgusta.

Že vrsto zadnjih let BOVŠKE POLETNE VEČERE financira Občina Bovec, organizira in izvaja pa Kulturni dom Bovec. Tudi letos bo nabor glasbenih in drugih skupin zelo pester, program pa je sestavil Robert Kokošin, ki vsakič poskrbi tudi za brezhibno tehnično podporo.

VSE PRIREDITVE NA BOVŠKIH POLETNIH VEČERIH

pripravil: MILAN ŠTULC