Po zadnjem sestanku župana Občine Bovec Valterja Mlekuža  z direktorjema največjih podjetji na Bovškem in pogovorih s strokovnim direktorjem ZD Tolmin Gaudenciom Lucasom Triepom, dr. med., spec. pnevmolog, se je začelo omogočenje cepljenja tudi po drugih zdravstvenih postajah in ne samo v Tolminu, tudi dejansko načrtovati.

Strokovni direktor ZD Tolmin Gaudencio Lucas Triep  je na župane Zgornjega Posočja naslovil pismo, v katerem pohvali visoko precepljenost na območju treh posoških občin, v Zavodu ZD Tolmin je ta nad 86%, za dosego še večje precepljenosti, za pospešitev cepljenja in približevanja cepljenja prebivalcem oddaljenejših krajev, pa tudi na pobudo bovškega župana Valterja Mlekuža napoveduje cepljenje tudi na Bovškem. Podrobnosti bodo objavljene na SPLETNI STRANI ZD TOLMIN

Dopis, ki ga je strokovni direktor ZD Tolmin Gaudencio Lucas Triep  naslovil na posoške župane, v celoti OBJAVLJAMO TUKAJ

Pripravil: MILAN ŠTULC