Obveščamo vas, da bo Krajevni urad Bovec, ki deluje na območju Upravne enote Tolmin, od srede, 3. marca 2021, ponovno odprt.

Zaradi preprečevanja morebitnih okužb s COVID-19 je še vedno potrebno zagotavljati vse ukrepe, ki so namenjeni preprečitvi širjenja nalezljive bolezni in zagotavljanju zdravja in življenja ljudi pri opravi teh dejanj.

Poslovanje s strankami bo zato še vedno potekalo po sistemu naročanja strank. Na storitev se lahko stranke naročijo na ue.tolmin@gov.si ali telefon 05 38 96 066,  v času uradnih ur Krajevnega urada Bovec. Naročene stranke bodo imele prednost pred nenaročenimi. Stranke se obravnava posamično, zato je potrebno vzdrževati primerno varnostno razdaljo.

Stranke prosimo, da vloge v upravnih in drugih zadevah posredujejo v elektronski obliki na ue.tolmin@gov.si ali po navadni pošti. Vloge lahko oddate tudi preko portala eUprava.

Zahvaljujemo se za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

 

 

Mag. Simon Leban

načelnik