Iz Zdravstvenega doma Tolmin so nas obvestili, da bodo z današnjim dnem, 5. 1. 2021, začeli množično testiranje na COVID-19 s hitrimi antigenskimi testi za splošno populacijo, namenjeno občanom vseh treh občin Bovec, Kobarid in  Tolmin, kakor tudi vsem državljanom Republike Slovenije.

Testiranje bo potekalo v športni dvorani Šolskega centra Tolmin, zadnji vhod, na obrobju mesta Tolmin, s primernim prostorom za parkiranje.

Zdravstveni dom Tolmin bo prostovoljno brezplačno testiranje na novi koronavirus s hitrimi antigenskimi testi za prebivalce začel torej izvajati danes, v torek, 5. 1. 2021.

V tednu od 5. 1. 2021 do 8. 1. 2021 bo testiranje potekalo po naslednjem urniku:

Torek: 10.00 – 13.00

Sreda: 13.00 – 18.00

Petek: 8.00 – 13.00

Hitro množično testiranje je namenjeno posameznikom, ki nimajo simptomov okužbe in posameznikom, ki niso v karanteni. Za osebe s simptomi okužbe pa še vedno velja, da pokličejo osebnega zdravnika in opravijo odvzem brisa za PCR test.

Hitro množično testiranje NI NAMENJENO pridobitvi uradnega pisnega potrdila. Zaradi potreb po testiranju različnih skupin prebivalstva bodo urnik objavljali tedensko.

VSE INFORMACIJE O MNOŽIČNEM TESTIRANJU NAJDETE TUKAJ