Zaključna prireditev paradne akcije Moja dežela – lepa in gostoljubna 2020 je žal padla v vodo, zato so se pri TZS odločili, da nominirance počastijo kar z obiskom doma.

Nastala je namreč oddaja Moja dežela – lepa in gostoljubna 2020, v kateri predstavljajo tiste kotičke posameznih nominiranih krajev, med katerimi je tudi Bovec, na katere smo najbolj ponosni.

Iz TZS so nam sporočili, da bo oddaja Moja dežela – lepa in gostoljubna 2020 na televizijski postaji Planet TV predvajana v soboto, 17. oktobra 2020, ob 16.50, in ne ob 18.00, kot so prvotno napovedali. V njej razkrivajo tudi končne rezultate akcije MOJA DEŽELA LEPA IN GOSTOLJUBNA, na katere že vsi nestrpno čakamo.

Prepričani smo, da bo Bovec tudi tokrat zasedel visoko mesto. Pri spletnem glasovanju NAJ lepši – NAJ gostoljubnejši turistični kraj sta Bovec – Čezsoča zbrala 1286 glasov in zasedla drugo mesto, zato vas vabimo k ogledu.

Prva ponovitev oddaje bo že v nedeljo, 18. oktobra, ob 13.30.