Po ureditvi dveh krožišč na bovški obvoznici, kjer na enem ponosno stoji lesena skulptura gamsa, na drugem pa kraljuje planinski orel, zdaj dobiva svojo vsebino tudi krožišče z vzhodno vpadnico v Bovec in cesto v industrijsko cono, po bovško »pri Remontu«.

Tretje krožišče bosta krasili ovčki, ki mirno počivata na skali in bosta popotnike opomnili na množično ovčerejo v naših krajih. Avtor vseh treh skulptur je domačin Miloš Domevšček, zagotovo pa bodo tudi fotografije ovčk, tako kot že orla in gamsa, preplavile socialna omrežja in seveda osebne albume popotnikov.

Zdaj sledi še ureditev osrednjega dela krožišča, za kar bo poskrbela Komunala Tolmin, s tem pa bo Občina Bovec zaključila načrtovano urejanje osrednjih delov vseh treh krožišč na bovški obvoznici. Z asfaltiranjem vzhodne vpadnice v Bovec še s finim asfaltom,pa bodo tudi vsi vstopi v Bovec lično urejeni in v ponos tako Občini Bovec kot tudi vsem prebivalcem Bovškega.

Tokrat torej fotografija za »pokušino«, več pa, ko bo krožišče celostno urejeno.

Zapisal in foto: MILAN ŠTULC