Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID 19, bo v vzgojno-izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah. To pomeni, da se vzgojno-izobraževalna dejavnost ne bo izvajala fizično v vrtcih in šolah.

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je o tem uradno obvestilo vodstvo Osnovne šole Bovec. Od ponedeljka, 16. 3. 2020, bodo zato do nadaljnjega zaprte tudi Osnovna šola Bovec s podružnicami in Vrtec Bovec s podružnicami.

Za vse dodatne informacije bodo na Osnovni šoli Bovec, v času od 7.00 do 14.00, dosegljivi na telefonski številki 05 384 15 40.

O vseh podrobnostih bodo s strani vodstva Osnovne šole Bovec starši obveščeni po elektronski pošti.

Zahvaljujemo se za razumevanje, vse pa pozivamo, da se držite priporočil in odredb strokovnih služb in Vlade RSo omejitvi javnega življenja, da bomo čim prej lahko spet zaživeli normalno.