Župan Občine Bovec Valter Mlekuž je v svoji pisarni sprejel vodstvene predstavnike SD, katerih kandidat je bil pred štirimi leti, pogovori pa so tekli v smeri izvedenih projektov v tem mandatu in predvidenih aktivnosti v prihodnjem obdobju v Občini Bovec.

Seveda je bil glavni namen obiska povabilo aktualnemu županu k ponovni kandidaturi za župana na bližnjih volitvah na listi SD, ob tem pa jim je Mlekuž predstavil glavne projekte, ki si jih je zadal pred štirimi leti in tudi njihovo izvedbo. Skupaj so ugotovili, da so bili pod Mlekuževim županovanjem izvedeni vsi zastavljeni projekti, pri tem pa bovški župan Valter Mlekuž ni pozabil povedati, da je bilo v zgodbi o uspehu pri revitalizaciji kaninskega smučišča in rekonstrukciji žičniških naprav Kanin pomembno predvsem tesno sodelovanje najbližjih sodelavcev, ki jim ni bila mar politična pripadnost, temveč uspešna izvedba projektov. Za to, je poudaril, je bila ob mojem županovanju ključnega pomena tudi ekipa, ki sem jo zbral ob sebi in seveda konstruktivno delovanje Občinskega sveta Občine Bovec.

Zapisal in foto: MILAN ŠTULC