Tudi prvi letošnji Bovški poletni večeri so doslej navduševali staro in mlado, domačo in tujo publiko, obisk pa je bil nad pričakovanji. Župan Občine Bovec Valter Mlekuž, pobudnik Bovških poletnih večerov je vesel, da so te prireditve v organizaciji Kulturnega doma Bovec izkazale za odličen doprinos turističnemu utripu Bovškega.

Občina Bovec zagotavlja sredstva, Kulturni dom Bovec pa poskrbi za profesionalno izvedbo Bovških poletnih večerov. Seveda je treba poudariti tudi odlično izbiro nastopajočih, za kar poskrbi vodja KD Bovec Iris Stres. Imena, kot so Lea Sirk, Ansambel Gadi, Nina Pušlar, Rolling train in tudi domača skupina Trejča izmena so očitno prepričali vsestransko publiko, saj so dosedanje nastope pospremili z močnimi aplavzi in velikim odobravanjem.

Seveda pa bo najbolj zgoščeno dogajanje v avgustu, ko bodo Bovški poletni večeri ponudili nekaj izjemnih nastopov, med katere zlahka v sam vrh postavimo Festival src – Festival dei Cuori, na katerem bodo v dveh večerih nastopile izjemne folklorne plesne skupine iz vsega sveta, in sicer s Kitajske, iz Colombije, Cube, Guineje, Vzhodnega Timorja in Uzbekistana. Nastop teh skupin je plod sodelovanja pobratenih Občin Bovec in Čenta (Tarcento).

Že konec tega tedna bo na bovškem trgu izjemno zanimivo pestro dogajanje ob nastopih:

 1. avgusta, POSKOČNI MUZIKANTI, 3. avgusta KLAPA ŠUFIT, 4. avgusta BOMB SHELL , vedno ob 20.30.

Potem pa nadaljujemo po naslednjem programu in vas lepo vabimo v Bovec:

 1. avgust 2018 ob 20:30

POP DESIGN

 1. avgust 2018 ob 20:30

BLU ANGEL GANG

 1. avgust 2018 ob 20:30

MARKO VOZEL in MOJSTRI

 1. avgust 2018 ob 20:30

FAUSDUR BAND

 1. avgust 2018 ob 20:30

Festival DEI CUORI

 1. avgust 2018 ob 20:30

BEERBALLY BAND

 1. avgust 2018 ob 20:30

Festival DEI CUORI

 1. avgust 2018 ob 20:30

MANU GO`S TO MARIBOR

 1. avgust 2018 ob 20:30

SAMS FEVER

 1. avgust 2018 ob 20:30

THE TEDDY LION BAND

Pripravil: MILAN ŠTULC

Foto: IRIS STRES in ARHIV FESTIVAL DEI CUORI