Sončni Kanin, Občina Bovec in Turizem Dolina Soče organizirajo odličen zimski dogodek pod Prestreljenikom, ko bosta dva narodnozabavna ansambla poskrbela za odlično vzdušje, TV Golica pa bo dnevno dogajanje ovekovečila v posebni oddaji.

Na pobudo Občine Bovec so k projektu pristopili trije organizatorji, ki so skupaj določili tudi datum, ko bo ob izjemni smuki na naravnem visokogorskem snegu poskrbljeno tudi za glasbeno zabavo.

SNEŽNA VESELICA bo v soboto, 20. januarja 2018, od 11. ure naprej, zabavala nas bosta ansambla ZAKA PA NE in KOLOVRAT KAMNO, svoj kamenček v mozaik SNEŽNE VESELICE pa bo dodala in dogajanje še dodatno popestrila TV voditeljica LJUBICA ŠPUREJ JAZBINŠEK. Za celotno dogajanje bo poskrbela GOLICA TV, ki bo smučišče Kanin in samo Snežno veselico posnela in pripravila posebno oddajo.

Pripravlja se tudi glasbeno presenečenje, ki ga boste deležni vsi tisti, ki se boste odzvali na naše povabilo.

VIDEO POVABILO

Vidimo se torej  na smučišču KANIN, 20.1. 2018, od 11.00 ure dalje!