• Društvo ARS
    Trg Golobarskih žrtev 10, 5230 Bovec
    Kontaktna oseba: Zoran Kašca 031 643 147
    Spletna stran: DrustvoARS
    e-naslov:
    k.zoran@siol.net
  • Društvo 1313
    Brdo 53, 5230 Bovec
    Kontaktna oseba: Miloš Domevšček 041 507 445
    Spletna stran:
    e-naslov
    : 1313.bovec@gmail.com
  • KD Triglav Trenta, Gledališka skupina
    Trenta 31, 5232 Soča
    Kontaktna oseba: Roman Kravanja 041 423 052
    Spletna stran:
    e-naslov:
    roman.kravanja@siol.net
  • KD Triglav Trenta, MPZ Triglav Trenta
    Trenta, 31, 5232 Soča
    Kontaktna oseba: Edvin Kravanja 041 850 917
    Spletna stran:
    e-naslov:
    edvin.kravanja@tnp.gov.si
  • KD Žaga, Mešani pevski zbor Žaga
    Žaga 29, 5224 Srpenica
    Kontaktna oseba: Marjan Mav 031 582 887
    Spletna stran:
    e-naslov:
    marjan.mav@gmail.com
  • Folklorno društvo Bovec
    Kot 86, 5230 Bovec
    Kontaktna oseba: Tomaž Hosner 051 424 793
    Spletna stran: Folklorno društvo Bovec
    e-naslov:
    folklorabc@gmail.com
  • KUD GOLOBAR, Gledališka skupina BC,
    Trg Golobarskih žrtev 8, 5230 Bovec
    Kontaktna oseba: Slavica Della Bianca 031 537 922
    Spletna stran:
    e-naslov: slavica.della-bianca@guest.arnes.si
  • KUD GOLOBAR, Gledališka skupina Vrtinec
    Mala vas 121, 5230 Bovec
    Kontaktna oseba: Erna Germovšek 040 619 368
    Spletna stran:
    e-naslov:
    werna@siol.net
  • KUD GOLOBAR, Moški pevski zbor
    Kot 89, 5230 Bovec
    Kontaktna oseba: Matjaž Černuta 041 821 269
    Spletna stran:
    e-naslov:
    cernuta.matjaz@gmail.com
  • KUD GOLOBAR, Sekcija slikarjev amaterjev bovške
    Žaga 140, 5224 Srpenica
    Kontaktna oseba: Neda Hanc
    Spletna stran: Slikarji amaterji Bovske
    e-naslov:
    slikarji.amaterji@hotmail.com
  • KUD GOLOBAR, Zgodovinska sekcija
    Čezsoča 97, 5230 Bovec
    Kontaktna oseba: Mitja Cuder
    Spletna stran:
    e-naslov:
    mitja.cuder@siol.net
  • KUD Komorni zbor Iskra Bovec
    Industrijska cona 3, 5230 Bovec
    Kontaktna oseba: Tina Gašperčič 040 348 328
    Spletna stran:
    e-naslov:
    tina.gaspercic@gmail.com